O firmie / Aktualności

1 stycznia 2009 r. weszły w życie istotne zmiany w ustawach podatkowych.

W ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych wprowadzono nową dwustawkową skalę podatkową: 18%, w przypadku dochodów nieprzekraczających 85.528,00 zł i 32% od dochodów ponad 85.528,00 zł.


Start rozbudowy Systemu Jakości

Dziś początek wprowadzania systemu zarządzania bezpieczeństwem gromadzonych przez nas danych osobowych. Proces jest częścią konsekwentnie realizowanej w Sol Financial Services strategii spełniania najwyższych standardów jakości.


Wdrożenie systemu Optima

Wdrożenie systemu Optima
W związku ze zgłoszonym zapotrzebowaniem jednego z Klientów, w SFS zostało pomyślnie zakończone wdrożenie programu finansowo-księgowego CDN Optima. Jest to już kolejne - po Sage Symfonii, Epicor-Scala i szeregu innych narzędzi - oprogramowanie, z którego Zespół SFS umiejętnie korzysta realizując ambitne zadania i dostarczając widoczną wartość dodaną dla swoich Klientów.


Wyjazd do Nieborowa

Nie jedynym, ale wartym odnotowania elementem procesów integracji Zespołu SFS są wspólne imprezy i spotkania nieformalne. W pamięci pozostanie nam dwudniowy wyjazd w okolice Puszczy Bolimowskiej, połączony ze zwiedzaniem pałacu w Nieborowie oraz unikalnych parków - barokowego w Nieborowie i romantycznego w Arkadii.


Szkolenie w Mazowieckim Centrum Szkoleń

Szkolenie w Mazowieckim Centrum Szkoleń
Pracownicy Działu płac i kadr wzięli udział w kolejnym interesuącym szkoleniu. Jego przedmiotem były przepisy i orzecznictwo dotyczące czasu pracy i urlopów wypoczynkowych.


Audyt certyfikujący system zarządzania jakością

Audyt certyfikujący system zarządzania jakością
Audytor  niezależnej jednostki ceryfikującej CISQ/IMQ-CSQ potwierdził zgodność naszego systemu  zarządzania jakością z normą ISO 9001:2000. 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] nastepna>>