Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

SFS jest jednym z pięciu członków założycieli Klubu Przedsiębiorców i Ekspertów powstałym przy Krajowym Zarządzie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. To organizacja, której celem jest stworzenie dostępu do specjalistycznej wiedzy z przeróżnych obszarów życia gospodarczego. W odbywających się w Klubie seminariach i konferencjach uczestniczą wybitni praktycy biznesu i naukowcy. Wspólnie z przedsiębiorcami analizowane są zagadnienia z takich obszarów jak prawo, rynek kapitałowy, finanse, strategie w biznesie, zarządzanie personelem i wiele innych. Na bieżąco omawiane są zmiany w przepisach i ich skutki, a także nowe zjawiska w ekonomii.

http://www.pte.pl

Newsletter PTE
Klub Przedsiębiorców i Ekspertów przy PTE wraz z SFS założyli:


POLRENTIER Sp. z o. o.

Spółka oferuje optymalizacje inwestycji finansowych z uwzględnieniem aktualnej fazy cyklu koniukturalnego. Misją firmy jest zaspokajanie indywidualnych potrzeb i życzeń Klientów w zakresie doradztwa finansowego poprzez dobór produktów inwestycyjno – oszczędnościowych nieskorelowanych z sobą w celu obniżenia ryzyka inwestycyjnego.

http://www.polrentier.pl


EUROPEJSKA AKADEMIA PLANOWANIA FINANSOWEGO

Europejska Akademia Planowania Finansowego (EAFP – www.eafp.pl), jest pierwszą w Polsce instytucją kształcącą i certyfikującą (EFG, EFC, EFP), profesjonalnych doradców finansowych w oparciu o światowe standardy. Specjalizuje się w szkoleniach z planowania finansowego i metod sprzedaży produktów finansowych, dla gospodarstw domowych oraz MŚP. Organizuje specjalistyczne szkolenia, m.in. „Ochrona majątku poprzez planowanie spadkowe, plany sukcesji i optymalizację podatkową”, ”Bezpieczeństwo finansowe firm”. Współpracuje z uczelniami wyższymi i akredytuje ich studia podyplomowe.

http://www.eafp.pl


DIFIN S.A.

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1991 roku. Od tamtej pory jest jednym z wiodących edytorów publikacji z zakresu prawa, ekonomii, rachunkowości, podatków zarządzania, marketingu i finansów. Oferta DIFIN skierowana jest zarówno do praktyków, jak i teoretyków. Atutem wydawnictwa jest pewna, rzetelna informacja poparta doświadczeniem autorów, znawców tematu, profesjonalistów z czołowych polskich uczelni, jak również praktyków.

www.difin.com.pl


EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA SP. Z O.O.

Europejska Grupa Doradcza świadczy szeroki zakres usług w zakresie szkoleń i konsultingu. Specjalizuje się w organizacji profesjonalnych treningów skierowanych głównie do specjalistów, kadry kierowniczej wyższego oraz średniego szczebla. Nasza oferta skierowana jest zarówno do instytucji publicznych, organizacji samorządowych, przedsiębiorstw jak i osób indywidualnie zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji.

http://www.eurogrupa.pl


ALTER FM PARTNERS SP. Z O. O.

Alter FM Partners Sp. z o.o. została założona w 2002 roku w Warszawie, jako spółka doradcza. Przez kolejne lata doradztwo w dziedzinie finansów będące podstawową działalnością firmy poszerzyła się o usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz edukacji biznesowej tj. wykłady, seminaria, treningi managerskie.

http://www.alterfm.pl


Kontakt
E: sfs@sfs-polska.com
T.: +48 665 659 659
strona główna | mapa strony | zastrzeżenia prawne Copyright ©2018 Sol Financial Services Sp. z o.o.