Usługi

Sol Financial Services Polska oferuje firmom i osobom fizycznym usługi księgowe ściśle powiązane z aktywnym doradztwem prawnym i podatkowym na najwyższym poziomie. W oparciu o wdrożony System Jakości, standardy polskie i międzynarodowe, gwarantujemy rozwiązania skuteczne, sprawdzone i dostosowane do konkretnych potrzeb.

Poznanie Państwa potrzeb i dobry kontakt - to nasz obowiązek!

Pomagamy naszym Klientom w podejmowaniu kluczowych decyzji, na bieżąco dostarczamy niezbędne w tym celu informacje. Zapewniamy stałą asystę i wsparcie.  

Pomagamy w rejestracji spółek, ułatwiamy "wchodzenie" zagranicznych podmiotów na polski rynek. Oferujemy organizację i przeprowadzenie audytów sprawozdań finansowych i przeglądów księgowo-podatkowych. Wiele naszych rozwiązań jest szczególnie korzystnych dla przedsiębiorstw małych i średnich.

Powierzenie nam prowadzenia swoich ksiąg rachunkowych oraz innych zadań umożliwi Państwu lepszą koncentrację na kierowaniu biznesem, redukcję ryzyka oraz bardziej efektywne wykorzystanie zasobów.

Atrakcyjna cena naszych usług to może nie najważniejszy, ale na pewno liczący się atut oferty Sol Financial Services Polska.

Zapraszamy!